09 De gezonde school

De Trinoom wil graag een gezonde school zijn. Dit houdt in dat wij planmatig en systematisch aandacht geven aan de gezondheid en welzijn van de leerlingen en de medewerkers van onze school.

De gezondheidsthema’s waaraan o.a. gewerkt is en wordt:

Het maken van een gezond voedingsbeleid.

 • In de ochtend eten alle kinderen van alle groepen fruit en/of groente!
 • Wij attenderen ouders op het traktatiebeleid bij verjaardagen zoals het voedingscentrum dit voorstaat; een kleine, zo gezond mogelijke traktatie. Traktaties die veel snoep bevatten mag de jarige wel uitdelen maar wordt niet op school opgegeten.
 • Voor de lunch nemen kinderen een broodmaaltijd mee. Mocht u uw kinderen koekjes, crackers of snacks meegeven in de lunchtrommel, wilt u er dan voor zorgen dat dit past binnen een gezonde lunch? Chocolade of andere snoep snackjes geven we mee terug naar huis.

 

Het planmatig inzetten van schoolregels.

Het schoolteam van De Trinoom wil graag in een veilige, vertrouwde en plezierige sfeer met alle kinderen werken en omgaan. Om kenbaar te maken wat wij belangrijk vinden gebruiken we schoolregels. Er zijn 6 schoolregels die in het begin van het schooljaar geïntroduceerd worden. Van deze 6 regels zijn er 4 algemeen en 2 die door de groep gemaakt worden.

Om de regels goed te kunnen toepassen zijn ze kindgericht.

Schoolregels voor de onder- en middenbouw:

 1. Ik, jij, wij…..iedereen hoort erbij.

 2. Zorg voor iedereen en alles om je heen.

 3. Stop is nee, dus hou nu op.

 4. Voor groot en klein zullen we aardig zijn.

Schoolregels voor de bovenbouw:

 1. Ik, jij , wij..…iedereen hoort erbij.

 2. Zorg voor jezelf, de ander en onze school.

 3. We stoppen wanneer iemand stop zegt.

 4. Respect voor iedereen en alles om je heen.

VOOR VERANDERINGEN RONDOM TRAKTATIES BIJ SCHOOLACTIVITEITEN VOOR KINDEREN MET EEN DIEET: Klik hier

 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Diemewei 45-05
6605 XH Wijchen

024-6456608
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.